Ubytování

Penzion a ubytovna Bakov nabízí ubytování pro jednotlivce, skupiny nebo firmy. V apartmánech je k dispozici základní vybavení (kuchyňka, nádobí, televize, lednice, mikrovlnná trouba). Pokoje na ubytovně jsou dvou až pětilůžkové a pro dva pokoje je jedno sociální zařízení. Parkování je možné přímo u objektu. V blízkosti penzionu se nachází sportovní centrum (sauna, solárium, bowling, spinning, squash, fitness, sportbar, restaurace).

Ubytování firem

Penzion a ubytovna Bakov je výhodně situován v centru menšího města Bakov nad Jizerou a je optimálně vzdálen od rychlostní komunikace R10 mezi Prahou a Libercem. Poloha Penzionu a ubytovny Bakov je strategická nejen pro turisty, ale i pro firmy a zaměstnance automobilky Škoda Auto a.s. Město Bakov nad Jizerou se nachází v blízkosti Mladé Boleslavi s výbornou dopravní dostupností a se spojením městské hromadné dopravy.

Ubytování jednotlivců

Penzion a ubytovna Bakov nabízí krátkodobé i dlouhodobé ubytování pro jednotlivce i skupiny. Pokoje na ubytovně jsou dvou až pětilůžkové a pro dva pokoje je jedno sociální zařízení.

Ubytování pro turisty

Nabízíme příjemné ubytování regionu Středočeský kraj v obci Bakov nad Jizerou. Ubytování je zajímavé svou polohou, v blízkosti města Bakov nad Jizerou jsou tyto obce:

Mladá Boleslav 7 km
Mnichovo Hradiště 7 km
Bělá pod Bezdězem 13 km
Kosmonosy 5 km
Kněžmost 10 km
Turnov 24 km
Česká lípa 45 km

Bakov nad Jizerou je vzdálen od vašeho města:

Praha 70 km
Brno 220 km
České Budějovice 200 km
Mělník 50 km